Rezultate concurs desen
„MAMA, O MINUNE A MINUNILOR - 2017”

04/03/2017

Tabel nominal cu rezultatele concursului de desen „MAMA, O MINUNE A MINUNILOR – 2017”

Categoria Nume şi prenume Şcoala de provenienţă Premiu
G – P Iancu Maria Carmen Şcoala Gimnazială Internaţională Spectrum Ploieşti I
G –P Crișu Antonia Grădiniţa Step by Step cu program prelungit şi progarm normal „Licurici” Ploieşti II
G – P Antonescu Simina Grădiniţa Step by Step cu program prelungit şi progarm normal „Licurici” Ploieşti III
G – P Ion-Costin Silviu Nicolas Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Ploieşti Menţiune
G – P Ionescu Teodora Școala Gimnazială ”Andrei Mureșanu” Ploieşti Menţiune
G – P Ionescu Ștefania Lavinia Școala Gimnazială ”Andrei Mureșanu” Ploieşti Menţiune
G – P Negrea Darius Școala Gimnazială ”Andrei Mureșanu” Ploieşti Premiu special pentru compoziţie
G – P Arghir Denis Grădiniţa nr.39 Ploieşti Premiu special pentru creativitate
I-II Simaciu Andra Școala Gimnazială ”Radu Stanian” Ploieşti I
I – II Radu Florina Școala Gimnazială „Constantin Stere” Comuna Bucov II
I – II Ormenişan Sara Şcoala Gimnazială Internaţională Spectrum Ploieşti III
I – II Zamfir Mihai Şcoala Gimnazială „Sfânta Vineri” Ploieşti Menţiune
I – II Diţa Irina Maria Școala Gimnazială ”Andrei Mureșanu” Ploieşti Menţiune
I – II Radu Elena Școala Gimnazială „Constantin Stere” Comuna Bucov Menţiune
I-II Corciu Andreea Școala Gimnazială ”Radu Stanian” Ploieşti Menţiune
I – II Cordonașu Andrei Școala Gimnazială ”Radu Stanian” Ploieşti Premiu special pentru compoziţie
I – II Popescu Sarah Şcoala Gimnazială „Sfânta Vineri” Ploieşti Premiu special pentru creativitate
I-II Dumitru Giulia Maria Şcoala Gimnazială „Sfânta Vineri” Ploieşti Premiu special pentru compoziţie
III – IV Neicu Maria Școala Gimnazială ”Radu Stanian” Ploieşti I
III – IV Chouliaras Ioanna Şcoala Gimnazială Internaţională Spectrum Ploieşti II
III – IV Voicu Ana Școala Gimnazială ”Andrei Mureșanu” Ploieşti III
III – IV Ștefan Sara Maria Şcoala Gimnazială „Sfânta Vineri” Ploieşti Menţiune
III – IV Tița Marusia Gimnazială Nr.2 Boldești-Scăeni Menţiune
III – IV Iliescu Bianca Școala Gimnazială ”Radu Stanian” Ploieşti Menţiune
III – IV Gîdea Tudor Florin Şcoala Gimnazială Internaţională Spectrum Ploieşti Premiu special pentru compoziţie
III – IV Neagu David Alin Şcoala Gimnazială „Sfânta Vineri” Ploieşti Premiu special pentru creativitate
Concursul de Proiecte FirSTep 2017Dacii si romanii