Invatamant Primar - premii obtinute
an scolar 2015 - 2016

  •  

    Cangurul Lingvist – limba engleza 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    Ionescu Amelia Nicole

    IV

    EXCELENT

     

    2

    Constantin Cristian

     

    IV

    EXCELENT

     

    3

    Nițescu Cătălin Ștefan

     

    IV

    EXCELENT

     

    4

    Beleuz Andrei

     

    III

    BINE

     

    5

    Beleuz Luca

     

    III

    BINE

     

    FirSTep 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    BELEUZ LUCA DANIEL

    III

    BRONZ

    2

    BELEUZ MARIUS ANDREI

     

    III

    ARGINT

    3

    MILESCU MIHNEA

    IV

    BRONZ

    4

    NICULAE GHEORGHE EDUARD

    IV

    MENȚIUNE

    Concursul „Cuvânt și culoare”, secțiunea Pictură 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    FILIP Ruxandra

    Pregătitoare

    III

    2

    CHOULIARAS Ioanna

    II

    Mențiune

     

    Cangurul matematician 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    GHIȚĂ-STĂNCESCU ECATERINA

    Pregatitoare

    Excelent

    2

    FILIP RUXANDRA

    Pregatitoare

    Excelent

    3

    PAPUC ANDREEA

    Pregatitoare

    Excelent

    4

    TUTUNEA TIMEEA

    Pregatitoare

    Excelent

    5

    CIOCOTOIU PHILIP

    Pregatitoare

    Excelent

    6

    HACHEM RIMONDA

    Pregatitoare

    Excelent

    7

    IONAȘCU DAVID

    Pregatitoare

    Excelent

    8

    GHIȚĂ-STĂNCESCU ANASTASIA

    I

    Excelent

    9

    IANUL MATEI

    I

    Excelent

    10

    ȘTEFAN CROITORU

    I

    Excelent

    11

    STROESCU ERIKA-ANDREEA

    I

    Foarte bine

    12

    NĂSTASE EVA

    I

    Foarte bine

    13

    OȚELEA SEBASTIAN-ANDREI

    I

    Foarte bine

    14

    NEGOITA MARIA-SILVIA

    I

    Foarte bine

    15

    DOMINTEANU DAVID CRISTIAN

    I

    Foarte bine

    16

    TOMA DAVID-OCTAVIAN

    II

    Foarte bine

    17

    TUDOSE EVA-MARIA

    II

    Foarte bine

    18

    TERTEA IZABEL-ALEXANDRA

    II

    Foarte bine

    19

    DOMINTEANU VICTOR EUGEN

    II

    Bine

    20

    IONITA ILEANA

    II

    Bine

    21

    HALICHIAS MARIA

    II

    Bine

    22

    HACHEM FLAVIUS

    II

    Bine

    23

    BELEUZ MARIUS ANDREI

    III

    Bine

    24

    STREZA CĂTĂLINA

    III

    Bine

    25

     BELEUZ LUCA DANIEL

    III

    Bine

    Cangurul Lingvist-Limba Germană 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    IONESCU AMELIA

    IV

    EXCELENT

    2

    CONSTANTIN CRISTIAN

    IV

    FOARTE BINE

    3

    MILESCU MIHNEA

    IV

    FOARTE BINE

    4

    BELEUZ LUCA DANIEL

    III

    FOARTE BINE

    5

    BELEUZ MARIUS ANDREI

    III

    FOARTE BINE

    Lumina Math 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    CONSTANTIN CRISTIAN DANIEL

    IV

    II

    2

    POPESCU MIHAI

    III

    II

    3

    TUDOSE EVA MARIA

    II

    II

    4

    BADACEANU PAUL

    II

    III

    5

    HACHEM FLAVIUS

    II

    III

    6

    TERTEA ALEXANDRA IZABEL

    II

    III

    7

    BELEUZ MARIUS ANDREI

    III

    III

    8

    CHOULIARAS IOANNA

    II

    Mențiune

    9

    NITESCU CATALIN STEFAN

    IV

    Mentiune

    10

    STOICA DENIS ANDREI

    IV

    Mentiune

    Detectiv in misiune literara, 13 mai 2016

    NR. CRT

    NUME SI PRENUME

    CLASA

    PREMIUL

    1

    GHITA-STANCESCU ECATERINA

    CP

    I

    2

    IONASCU DAVID

    CP

    I

    3

    ENE MATEI

    CP

    II

    4

    GROZESCU GABRIEL

    CP

    III

    5

    FILIP RUXANDRA

    CP

    M

    6

    NEGOITA MARIA SILVIA

    I

    I

    7

    CRACEA MARIA IRINA

    I

    I

    8

    IANUL MATEI

    I

    II

    9

    GHITA-STANCESCU ANASTASIA TEODORA

    I

    II

    10

    NASTASE EVA

    I

    II

    11

    BROTEA RADU

    I

    III

    12

    OTELEA SEBASTIAN

    I

    III

    13

    CROITORU STEFAN

    I

    M

    14

    STROESCU ERIKA

    I

    M

    15

    ENE DAVID ANDREI

    I

    M

    16

    DOMINTEANU DAVID

    I

    M

    17

    TERTEA ALEXANDRA

    II

    I

    18

    IONITA ILEANA

    II

    I

    19

    TUDOSE EVA

    II

    II

    20

    HALICHIAS MARIA

    II

    III

    21

    HACHEM FLAVIUS

    II

    III

    22

    TUTUNEA RARES

    II

    M

    23

    DOMINTEANU VICTOR

    II

    M

    24

    CHOULIARAS IOANNA

    II

    M

    25

    TUDOSE ANA

    II

    M

    26

    IANCOVICI DIANA

    II

    M

    27

    STREZA MARIA CATALINA

    III

    I

    28

    MIRICA BIANCA

    III

    III

    29

    BELEUZ MARIUS ANDREI

    III

    M

    30

    BELEUZ LUCA DANIEL

    III

    M