Invatamant Primar - premii obtinute
an scolar 2014 - 2015

Urmariti-ne pe:
  •          
     
    Nume si prenume elev Clasa Premiu Concurs
      BROTEA RADU PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      CRACEA IRINA PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
      MENTIUNE
    CONCURS DE PICTURĂ MAMA, O MINUNE A MINUNILOR
      CROITORU STEFAN PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      IANUL MATEI PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
      MENTIUNE
    CONCURS DE PICTURĂ MAMA, O MINUNE A MINUNILOR
      KARYAGDI EFE PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      NASTASE EVA PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      NEGOITA MARIA PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      OTELEA SEBASTIAN PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
     
    STAVRE CODRIN PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
     
    STROESCU ERIKA PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
     
    STOICA EDUARD PREG EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
     
    BĂDĂCEANU PAUL ANTONIU I FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    EXCELENT CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    CHOULIARAS IOANNA I PREMIUL II CUVÂNT ȘI CULOARE
     
    EXCELENT CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    CONSTANTINESCU TUDOR IOAN

    I PREMIUL II SMART CULTURA GENERALĂ
     
    FB CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    B CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    COSTEA BEATRICE MARIA I MENȚIUNE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    MENȚIUNE SMART-MATEMATICA
     
    HACHEM FLAVIUS I PREMIUL II SMART-MATEMATICA
     
    PREMIUL III SMART-ROMÂNĂ
     
    FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    HALICHIAS MARIA I PREMIUL II SMART-ROMÂNĂ
     
    PREMIUL III SMART-CULTURĂ GENERALĂ
     
    B CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    FB CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    ILIESCU RAREȘ MIHAI I PREMIUL I SMART-MATEMATICA
     
    BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    FB CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    IONITA ILEANA I PREMIUL III SMART-ROMÂNĂ
     
    BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    FB CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    MIHĂILESCU RAREȘ I BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    FB CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    MUCEANU TRAIAN GEORGE I EXCELENT CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
     
    NUTU DIANA ELENA I MENȚIUNE SMART-MATEMATICA
     
    MENȚIUNE SMART-ROMÂNĂ
     
    STĂNESCU MIHAI TUDOR I PREMIUL III SMART-ROMÂNĂ
     
    FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    EXCELENT CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    TERTEA IZABEL ALEXANDRA I PREMIUL I SMART-MATEMATICA
     
    FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    EXCELENT CANGURAȘUL EXPLORATOR
     
    CĂTĂLIN DARIA II PREMIUL I LUMINA MATH
     
    PREMIUL II SMART –ROMÂNĂ
     
    PREMIUL II SMART –MATEMATICĂ
     
    PREMIUL II CONCURS DE PICTURĂ DIN SUFLET PT MAMA
      PREMIUL III SMART-ENGLEZĂ
      EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
      MIRICĂ BIANCA II PREMIUL I CONCURS DE PICTURĂ DIN SUFLET PT MAMA
      PREMIUL II
    CONCURS DE PICTURĂ MAMA, O MINUNE A MINUNILOR
      PREMIUL III LUMINA MATH
      PREMIUL III SMART –ROMÂNĂ
      PREMIUL III SMART ENGLEZĂ
      FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
      POPESCU MIHAI II PREMIUL III LUMINA MATH
      PREMIUL III
    CONCURSUL DE PICTURĂ DIN SUFLET PENTRU MAMA
      FB CANGURAȘUL MATEMATICIAN
      PENCEA TUDOR II PREMIUL II SMART-ENGLEZĂ
     
      ALBU JASMINE II EXCELENT CANGURUL EXPLORATOR
     
      DUMITRU ANDREI II MENȚIUNE LUMINA MATH
     
      BERCU SILVANA III FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
      BUCUR MARA III FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
      EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
      CATALIN ALEXIA III PREMIUL II SMART –MATEMATICĂ
      PREMIUL II SMART –ROMÂNĂ
     
    PREMIUL II SMART-LB.ENGLEZA
     
    PREMIUL II LUMINA MATH
     
    EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    MENTIUNE REGALUL GENERATIEI XXI
      CONSTANTIN
    CRISTIAN
    III PREMIUL I LUMINA MATH
     
    ARGINT FIRST STEP
     
    EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    EXCELENT CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    MENTIUNE REGALUL GENERATIEI XXI
     
    MENTIUNE CONCURS DE MATEMATICA GRIGORE MOISIL
     
    DRAGAN ALEXANDRA III PREMIUL III SMART –ROMÂNĂ
     
    EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    PREMIUL II CONCURS DESEN CUVANT SI CULOARE
      IONESCU AMELIA III PREMIUL III SMART –MATEMATICĂ
     
    PREMIUL III SMART –ROMÂNĂ
     
    EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    MILESCU MIHNEA III EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    BRONZ FIRST STEP
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    NICULAE EDUARD III MENTIUNE LUMINA MATH
     
    BRONZ FIRST STEP
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    NITESCU CATALIN III FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
     
    RISTEA DAVID III EXCELENT POVEȘTILE CANGURULUI
     
    FOARTE BINE CANGURAȘUL MATEMATICIAN
     
    BRONZ FIRST STEP
     
    PREMIUL III CONCURS DESEN CUVANT SI CULOARE
     
    STOICA DENIS III PREMIUL III SMART-LB.ENGLEZA
     
     
    RUPA ISAC IV PREMIUL II SMART-LB.ENGLEZA
     
     
    MARZEA DELIA IV PREMIUL II CONCURS DESEN CUVANT SI CULOARE
     
     
    HISIL YASEMIN IV EXCELENT SMART-LB.ENGLEZA